Stěhování bytů, domácností a firem Vám zajistí VT Service! Nestresujte se zbytečně a vše nechte na nás. Stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a poté vše společně naplánujeme. Čím více toho do formuláře uvedete, tím rychleji celá komunikace proběhne. Zajímá nás například, odkud a kam budeme stěhovat, zda máte k dispozici výtah, co budeme stěhovat a co budete chtít zabalit, žádné složité otázky.

VT Service nabízí novou službu: profesionální čištění interiérů ozonem! Vyčistíme Vám kancelář, dům, společenské prostory nebo třeba klubovnu. 

Rádi Vám popíšeme celý proces v bodech, aby Vás nic nepřekvapilo:

  • vyplníte a odešlete poptávkový formulář
  • kontaktujeme Vás a upřesníme si detaily
  • pošleme Vám cenovou nabídku
  • naplánujeme s Vámi krátkou schůzku přímo na místě, odkud budeme stěhovat
  • finálně si potvrdíme zakázku včetně nacenění
  • realizace stěhování

My přijedeme, věci zabalíme, odnosíme do auta a na určeném místě si vše zopakujeme pozpátku. Pokud se nechcete zdržovat formulářem a raději voláte, není problém. Vše naplánujeme telefonicky a pak přijde den D, kdy vše zrealizujeme – rychle a spolehlivě! A vy už se jen můžete těšit, kdy začnete bydlet nebo podnikat v novém. Obraťte se na profesionály!

A kolik Vás to bude stát?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto u nás nenajdete klasický ceník. Vždy se snažíme přizpůsobit veškerým přáním a požadavkům zákazníka. Cena odpovídá objemu stěhování, vzdálenosti a náročnosti. Neúčtujeme si nic navíc, vždy počítáme reálný čas stěhování, včetně počtu pracovníků.

Stěhujeme byty, domácnosti i firmy. Nejsme limitováni pracovní dobou pondělí až pátek, pracujeme i o víkendech. U nás se dá vždy domluvit! Na stěhování využíváme vozy Fiat Ducato s plošinou. Naše nejvytíženější lokalita na stěhování je Praha a Střední Čechy, ale hravě Vás odstěhujeme i na druhý konec republiky. Naše vozy máme pojištěny u Kooperativa pojišťovna, a. s.

Kontaktujte nás:

Martin Lariš
T: +420 606 043 580 | E: stehovani@vtservice.cz

 

Poptávkový formulář:

Odkud


Kam

Předměty

Datum

Ostatní

Kontaktní údaje