Stěhování i vyklízení bytů, domácností a firem Vám zajistí VT Service! Nestresujte se zbytečně a vše nechte na nás. Stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a poté vše společně naplánujeme. Čím více toho do formuláře uvedete, tím rychleji celá komunikace proběhne. Zajímá nás například, odkud a kam budeme stěhovat, zda máte k dispozici výtah, co budeme stěhovat a co budete chtít zabalit, žádné složité otázky. Vyklízení je ještě jednodušší, uveďte nám pouze pár základních údajů, spojíme se s Vámi, domluvíme si detaily, případně osobní prohlídku (samozřejmě zdarma a nezávazně) a vše společně dohodneme.

VT Service nabízí novou službu: profesionální čištění interiérů ozonem! Vyčistíme Vám kancelář, dům, společenské prostory nebo třeba klubovnu. 

Rádi Vám popíšeme celý proces v bodech, aby Vás nic nepřekvapilo:

  • vyplníte a odešlete poptávkový formulář
  • kontaktujeme Vás a upřesníme si detaily
  • pošleme Vám cenovou nabídku
  • naplánujeme s Vámi krátkou schůzku přímo na místě, odkud budeme stěhovat
  • finálně si potvrdíme zakázku včetně nacenění
  • v domluvený den a čas se rovnou pustíme do práce

My přijedeme, věci zabalíme, odnosíme do auta a na určeném místě si vše zopakujeme pozpátku. Pokud se nechcete zdržovat formulářem a raději voláte, není problém. Vše naplánujeme telefonicky a pak přijde den D, kdy vše zrealizujeme – rychle a spolehlivě! A vy už se jen můžete těšit, kdy začnete bydlet nebo podnikat v novém. Obraťte se na profesionály!

Orientační ceník

Dispozice Cena
1+kk 2 100 Kč (v ceně vozidlo, řidič + manipulant)
2+kk 2 800 Kč (vozidlo, řidič + manipulant)
3+kk 3 700 Kč (vozidlo, řidič + 2 manipulanti)
4+kk 4 600 Kč (vozidlo, řidič + 2 manipulanti)
RD, kanceláře Ceníme individuálně
   
Uvedené ceny jsou bez DPH.
Cena je orientační, finální cenová nabídka Vám bude zaslána na základě konkrétních informací poskytnutých k Vašemu stěhování (vzdálenost, množství stěhovaných předmětů, náročnost výnosu apod.)
Minimální cena zakázky – 1 000 Kč.

Poptávkový formulář

 

Ověření

Vyklízení bytů & domů

Potřebujete se rychle zbavit starých věcí z Vašeho domu? Máte plný sklep věcí, které již nepotřebujete? Stěhujete se do nového a v původním bydlišti máte spoustu nábytku a věcí, které již nechcete použít? 

Kromě stěhování hravě zvládneme i vyklízení bytů, domů, sklepů a půdních prostor. Zajistíme odvoz starého nábytku, spotřebičů a ekologickou likvidaci odpadu. Pomůžeme Vám s vyklízením pozůstalostí. Naše cenová kalkulace zahrnuje nakládku i vykládku ve sběrném dvoře, dostanete tedy kompletní cenu za veškeré služby. Ušetřete si spoustu starostí a času a vše nechte na nás! Pracujeme rychle, spolehlivě a poradíme si s čímkoli. Předběžnou kalkulaci (včetně prohlídky nemovitosti) Vám vypracujeme zdarma.

A kolik Vás to bude stát?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto u nás najdete pouze orientační ceník. Vždy se snažíme přizpůsobit veškerým přáním a požadavkům zákazníka. Cena odpovídá objemu a váze materiálu, vzdálenosti a náročnosti. Neúčtujeme si nic navíc, vždy počítáme reálný čas práce, včetně počtu pracovníků.

Nejsme limitováni pracovní dobou pondělí až pátek, pracujeme i o víkendech. U nás se dá vždy domluvit! Na stěhování využíváme vozy Fiat Ducato s plošinou. Naše nejvytíženější lokalita na stěhování je Praha a Střední Čechy, ale hravě Vás odstěhujeme i na druhý konec republiky. Naše vozy máme pojištěny u Kooperativa pojišťovna, a.s.

Kontaktujte nás:

Martin Lariš
T: +420 606 043 580 | E: stehovani@vtservice.cz